Dicle Haber Ajansı

Gürcistan’da günlük vak’a sayısı ve can kaybında rekor

Gürcistan’da korona virüs salgınında son 24 saatte 2 bin 911 yeni vak’anın tespit edilmesi ile salgının başlangıcından bu yana en yüksek günlük vak’a sayısı ve can kaybı kayıtlara geçti.

Gürcistan’da günlük vak’a sayısı ve can kaybında rekor
226
11 Kasım 2020 - 16:22

Korona virüs salgınının ikinci dalgası ile mücadele eden ülkelerden Gürcistan’da, salgının başlangıcından bu yana en yüksek günlük vak’a sayısı ve can kaybı kayıtlara geçti. Gürcistan tarafından yapılan açıklamada, korona virüs salgınında ülke genelinde son 24 saatte 2 bin 911 yeni vak’a tespit edilmesi ile toplam vak’a sayısının 66 bin 561’e ulaştığı belirtildi. Son 24 saatte virüs nedeniyle 45 kişinin hayatını kaybettiği ülkede, toplam can kaybı sayısı 566’ya ulaştı. Açıklamada ayrıca, 2 bin 656 kişinin virüs şüphesiyle karantina altına alındığı aktarıldı. Öte yandan, ülke genelinde şimdiye kadar korona virüsten iyileşenlerin sayısının 49 bin 811’e ulaştığı belirtildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları