Dicle Haber Ajansı

HDP İnegöl İlçe binası açıldı

HDP İnegöl İlçe binası açıldı
336
13 Ocak 2021 - 18:16

Şüpheli yangının meydana geldiği HDP İnegöl İlçe Örgütü binası yeniden açıldı. Bursa’da 30 Aralık 2020’de şüpheli bir şekilde yangının meydana geldiği Halkların Demokratik Partisi (HDP) İnegöl İlçe Örgütü binası yeniden açıldı. Açılışa HDP Van Milletvekili Sezai Temelli, partinin il ve ilçe yöneticileri ve çok sayıda kişi katıldı.

Burada konuşan Temelli, iktidarın Kürt savaşından beslenerek ayakta durmaya çalıştığını söyledi. İktidarın ülkenin bütün zenginliklerini yaşanan şiddet girdabına ve savaş politikalarına heba ettiğini ifade eden Temelli, “Bize ait olan, aşımızı, işimizi çalıp gasp ederek silah tüccarlarını zengin ederek, müttehitleri besleyerek bir saray saltanatı kurma derdindeler. Bu saray saltanatını hep birlikte yıkacağız. Onlar ilçe binalarımızı yaksalar da, onlar her gün akla gelmeyecek hukuksuzluklar sergilese de, insanları haksız hukuksuz bir şekilde siyasi tutuklu haline getirseler de biz direnmeye mücadelemizi büyütmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları