Dicle Haber Ajansı

iki eş bulan adam

iki eş bulan adam
6.579
06 Aralık 2021 - 6:10

H-ami-le olduktan sonra hastalanan bayan şayet ö-lü-rse kocası ne yapar diye düşünüp 2. Bir eş buldu. Artık üçü aynı evde yaşıyor… İtiraflarına herkes d-onup kaldı.Malezya’da yaşanan hadise görenleri şaşırttı. 32 yaşındaki Tiqa h-ami-lalık döneminde hastalandı Ö-lm-esi durumunda kocasının ne gerçekletireceğini düşünen bayan, onun amacıyla ikinci bir eş aramaya başladı.

Sosyal medya üzerinden çok sayıda bayanla görüşme sağlayan Tiqa nihayetinde aradığını buldu. Hatta evlilik öneriyini dahi kendisi etti. DW Türkçe’de yer alan habere göre, kocası, Tiqa’nın enteresan öneriyini reddetmek yerine “Emin misin” diyerek öneriyi kabul etti ve 2 bayanla birlikte yaşamaya başladı. Kocası ikinci eşle evlendikten sonra paylaştığı bir fotoğrafla eleştiri oklarının amacı oldu. İnsanlar üçünü de eleştirmeye başladı. Fakat 3’ü de vazgeçmedi. Hatta Tiqa bu ‘zorluklarla’ baş eder iken bir de bayanların birbirlerine yardım ettikleri ‘Untukmu’ isminde bir platform kurdu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları