Dicle Haber Ajansı

Ünlü Sanatçı

Ünlü Sanatçı
1.269
23 Ekim 2021 - 4:28

Son dakika: Seksenler dizisinde. Seyfi karakterini c-anlandıran Kemal Kuruçay. 59 yaşında h-ayatını k-aybetti. Kuruçay’ın Seksenler dizisi setinde. Kalp k-rizi geçirdikten sonra y-aşamını yitirdiği öğrenildi. Birçok önemli yapımda rol alan. Oyuncu Kemal Kuruçay’dan ne yazık ki a-cı haber geldi. Sanat dünyasını y-asa b-oğan haberi oyuncu arkadaşı Nedim Saban vermiştir.

DİZİ SETİNDE KALP KRİZİ GEÇİRDİ Seksenler dizisinde. Seyfi karakterini c-anlandıran Kemal Kuruçay. 59 yaşında. Ne yazık ki h-ayata gözlerini yumdu. Oyuncu Kuruçay’ın Seksenler dizisi setinde. Kalp k-rizi geçirdiği ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenilmiştir.

DAHA ÖNCE DE KALP K-RİZİ GEÇİRMİŞTİ 2014 yılında da kalp k-rizi geçiren Kuruçay. Ha-yati te-hlikeyi atlamıştır. Aramıza dönmüştür.

“ÇOK İYİ BİR İNSANDI” A-cı haberi takipçileriyle paylaşan oyuncu Nedim Saban. “Çok yetenekli bir oyuncu. Çok iyi bir insandı Kemal Kuruçay. İki Oda Bir Sinan oyununda. Birlikte çalışmıştık. Büyük sevgi ve özveriyle bağlıydı mesleğine. Çok ü-zgünüm” i-fadelerini kullandı.

KEMAL KURUÇAY KİMDİR? Kemal Kuruçay. 10 Haziran 1962 tarihinde Ankara’da doğdu. Doksanlı yıllarda. Tiyatrocu Mehmet Karagül ile ikili olarak çalışmıştır. Fakat Karagül’ün trafik k-azasında h-ayatını k-aybetmesi nedeniyle oyunculuk hayatına yalnız devam etmiştir.

1995 yılında ekranlara gelmeye başlayan. “Reyting Hamdi” dizisi 9 sezon sürdü. Ayrıca Dizide “Erol” karakterini c-anlandırdı. Bununla birlikte dizinin oyuncu kadrosunda. Meriç Acemi, Hamdi Alkan ayrıca Canan Hoşgör. Melda Gür, Ebru Şallı gibi isimler yer almıştır.

Hasan Tolga Pulat’ın yönetmenliğini üstlendiği. “Zengin Kız Fakir Oğlan” dizisine. “Şükrü Uzunyayla” karakteri ile katıldı. Ayrıca 2012 -2015 yılları arasında. Ekranlara gelen dizide Kuruçay’a. Ufuk Özkan, Ecem Özkaya Üstündağ ayrıca Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel gibi isimler eşlik etmiştir.

Ayrıca Müfit Can Saçıntı’nın yönetmenliğini üstlendiği. “Mandıra Filozofu” filminde. “Basri” rolü ile katıldı. 2014 yılında. Vizyona giren filmde Kuruçay’a. Rasim Öztekin, Müfit Can Saçıntı ayrıca Ayda Aksel, Gülnihal Demir gibi isimler eşlik etmiştir. Devam filmi ise: Mandıra Filozofu İstanbul’dur. Film 2015 yılında vizyona girmiştir.

2012 yılında TRT 1’de yayınlanan. “Seksenler” dizisi. 2017 yılında sona ermiştir. Ancak dizinin çekimleri. 2019 yılında tekrar başlatıldı. Kuruçay, dizideki. “Seyfi” karakterini c-anlandırdı. Dizinin diğer oyuncuları arasında. Rasim Öztekin, Özlem Türkad ayrıca Şoray Uzun. Ayşe Tolga. Ceyhun Fersoy gibi isimler yer aldı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
O Tartışmalara Son..
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sunucu Fulya Öztürk..
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Coban hikayesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yıllar sonra pişen tavuk
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın mahkum
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynana denizde
GÜNLÜK HABER AKIŞI
iki eş bulan adam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aysun kayacı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları