Dicle Haber Ajansı

Başak Demirtaş, La Casa de Papel’in ‘Lizbon’uyla fotoğraf paylaştı: ‘Dertlerimiz de ortak’

Başak Demirtaş, La Casa de Papel’in ‘Lizbon’uyla fotoğraf paylaştı: ‘Dertlerimiz de ortak’
950
28 Ekim 2021 - 20:51

Netflix’in popüler dizilerinden La Casa de Papel’de ‘Lizbon’ karakterini canlandıran Katalan oyuncu Itziar Ituño Martínez, Başak Demirtaş ile ‘Grev’ filminin galasında buluştu. Demirtaş, fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı.
Beş yıldır Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş, yönetmenliğini Metin Yeğin’in yaptığı Grev filminin galasına katıldı.

Başak Demirtaş bugün sosyal medya hesabından filmin başrol oyuncuları arasında bulunan La Casa de Papel dizisinde Lizbon karakterini canlandıran Itziar Ituño Martínez ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı. Metin Yeğin’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği, 1910 yılında Bursa’da bir tekstil fabrikasında gerçekleşen ve kadın işçilerin örgütlediği bir direnişi anlattığı “Grev” filminin galası, 26 Ekim 2021 Salı günü akşamı Beykoz Kundura’da yapılmıştı.

Galaya katılanlar Başak Demirtaş, bugün sosyal medya hesabından filmin başrol oyuncusu Itziar Ituño Martínez ile çektirdiği bir fotoğrafı ”La Casa de Papel’in Lizbon’u, Itziar Ituño Martínez ile buluştuk. Ekranda göründüğünden de tatlı biri. Gülümseyen gözlerle gülümseyen yüz ve sevgili Itziar ile dertlerimiz de dileklerimiz de ne kadar ortak…” notuyla paylaştı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
O Tartışmalara Son..
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sunucu Fulya Öztürk..
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Coban hikayesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yıllar sonra pişen tavuk
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın mahkum
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynana denizde
GÜNLÜK HABER AKIŞI
iki eş bulan adam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aysun kayacı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları