Dicle Haber Ajansı

Kabrin içine kamera yerleştirdiler

Kabrin içine kamera yerleştirdiler
23.159
06 Aralık 2021 - 6:08

Biz de bugün sizlere öldükten sonra neler yaşanabileceğine i-lişkin yer alan hadis ve görüşlerden bahsedeceğiz. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte kameralar çok küçük boyutlara ulaşmış ve kişilerin giremediği yerlere girerek bu konudaki merakları gidermişlerdir. Bu gizemli yerlerin başında da geçmişten günümüze insanlığın en büyük merakını oluşturan kabir hayatı gelmektedir. Hindistan’da bir m-ezarın içerisinde gelen sesler üzerine güvenlik kamerası konulmuş ve her şey kaydedilmeye başlanmıştır.

Bir süre sonra kamerayı geri almak için m-ezara gelen kişiler bir sürprizle karşılaşmışlardır. Çünkü m-ezarın içerisine koydukları kamera tuhaf bir şekilde yanmıştır. Üstelik herhangi bir y-anık k-okusu da yoktur. Bu gizemli ve ü-rkü-tücü o-lay-ın ardından ne o-lay-a şahit olan kişiler ne de uzmanlar o bölgeye gitmekten çekinmişlerdir. O-la-y da açıklanmadan gizemini korumaya devam etmektedir.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları