Dicle Haber Ajansı

Kadın mahkum

Kadın mahkum
9.824
06 Aralık 2021 - 6:15

Amerika California’da bir ha-pi-shanede gardiyan olarak çalışan 26 yaşındaki Tina Gonzalez, üniformasına bir delik açarak bir erkek mahkumla diğer 11 mahkumun gözü önünde i-lişk-iye girdi.Amerika yeni bir c-eza-evi s-kan-dal-ıyla gündemde. California eyaletinde gardiyan olarak çalışan Tina Gonzalez, bir mahkumun pantolonuna delik açtı ve diğer 11 mahkumun önünde il-iş-ki-ye girdi.

Meslek yeminine ih-anet etti: O-la-y Fresno C-eza-evi’nde yaşandı. Cezaevi yetkilisi Steve McComas, Tina’nın mahkumla pantolonunu kesip il-işk-iye girerek mesleğe başlamadan önce yaptığı yemine ih-ane-t ettiğini, böyle bir şeyi ancak akıldan mahrum bir kişinin yapabileceğini söyledi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları