Dicle Haber Ajansı

Keskin’in gözaltındaki öğrencilerle görüşmesine izin verilmedi

Keskin’in gözaltındaki öğrencilerle görüşmesine izin verilmedi
1.089
06 Ocak 2021 - 15:25

İHD Eş Genel Başkanı Eren Keskin, AKP’li Melih Bulu’nun Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanması sonrası başlayan protestolara katıldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde tutulan öğrencilerle görüşmesine izin verilmediğini duyurdu.

İnsan Hakları Derneği (İHD) Eş Genel Başkanı Eren Keskin, AKP’li Melih Bulu’nun Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanması sonrası başlayan protestolara katıldıkları gerekçesiyle kapıları kırılarak gözaltına alınan ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde tutulan öğrencilerle görüşmesine izin verilmediğini duyurdu.

EMİR YUKARIDAN!

Sosyal medyadan paylaştığı mesajda gözaltındaki öğrencilerle görüşmek için gittiği İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde önce avukatlara ayrılan görüşme odasına alındığı ve “bekleyin getiriyoruz” denildiğini belirten Keskin, bir süre sonra gelen polisin görüşme yapamayacağını söylediğini kaydetti. Keskin, polisin “Şu anda görüşemezsiniz, yukarıdan böyle diyorlar” denildiğini yazdı. Keskin, bu duruma “Avukat görüşme hakkım engellendi. Bravo size” diye tepki gösterdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları