Kimse Beklemiyordu..

Kimse Beklemiyordu..

TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ KALMAYACAK TÜRKİYE KEHANETİ AÇIKLANDI
Baba Vanga’nın 2022 kehanetleri okuyanları şok etti.

1911’de dünyaya gelen, Rusya, Doğu Avrupa ve bölge ülkelerde bir efsane olarak tanınmış Baba, Vanga yaptığı açıklamalarla tanınmış ve geriye hiçbir yazılı metin bırakmayan bir kahin. Bir Hayli hususta kahinlikte tespit edilen ve “Balkanlar’ın Nostradamus’u” olarak tanınan Baba Vanga, şimdilik minik bir çocukken görme yetisini yitirmişti Baba Vanga, 1996 senesinde meme kanseri sebebiyle hayatını yitirmişti. 11 Eylül saldırılarını 1989’da öngören Baba Vanga, Korku! Korku! Amerikalı kardeşlerim çelik kuşların hücumu ardından düşecek açıklamasını yapmıştı.

Baba Vanga’nın 2022 ön görülerini ise eksperler yorumladı. ABD ve İngiliz basınına yansıyan açıklamalarda, Baba Vanga’nın 2022 ön görüleri yorumlandı. İşte Baba Vanga’nın 2022 senesi amacıyla öngörüleri…

Türkiye’nin varolduğu fay hattında büyük bir deprem meydana geleceği iddiası. Baba Vanga, Avustralya ile eş güdümlü çoğu Asya üklesinde benzer tabiat felaketinin yaşanacağını öne sürdü.

Bu bölgelerde sel felaketinin yaşanacağı ön görü ediliyor. Donmuş bir alanda saklı duran ölümcül virüsün küresel ısınmayla eş güdümlü meydana çıkacağı kaydedildi. Baba Vanga’nın ileriki sene amacıyla öngörüleri arasında içme suyu krizi de yer alıyor. Bir süredir gündemde olan Oumuamua adlı göktaşı hem biçimi hem de rotasıyla eş güdümlü bilim insanlarında merak yaratıyordu…

Baba Vanga’nın kehanetlerini yorumlayanlar bu göktaşının uzaylılar doğrultusundan gönderildiğini ve Dünya’daki hayatı incelemek amacıyla gönderildiğini öne sürüyor. Baba Vanga’nın yorumlarını değerlendiren eksperler ünlü kahinin sanal gerçeklik ile alakalı açıklamalarda varolduğunu öne sürüyor.

Uzmanlar Baba Vanga’nın açıklamalarını değerlendirirken bunun sanal gerçeklik ve insanların ekran karşısında tabletleri ve telefonları önünde çok süre geçirmesinin bir neticesi olacağını söyledi.

İşte Baba Vanga’nın başka kehanetleri…

2028 – Yeni bir enerji keşfediliyor.

Dünya’da açlık azalıyor.

Venüs’e insanlı vasıta gönderiliyor

2033 – Kutuplardaki buzullar eriyor.

Okyanusların su oranı yükseliyor

2043 – Dünya ekonomisi düzeliyor. Müslümanlar Avrupa’ya egemen oluyor

3797 – Dünyanın sonu ileriki.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.