Dicle Haber Ajansı

Soylu, Kaftancıoğlu’nu bir kez daha hedef gösterdi

Soylu, Kaftancıoğlu’nu bir kez daha hedef gösterdi
455
09 Ocak 2021 - 21:40

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef aldı. Kaftancıoğlu, Soylu’ya “Görünen o ki, bana saldırma konusunda da bakan reisine kafa tutuyor” diye yanıt verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef alan yeni bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Soylu, ”Canan Kaftancıoğlu, terör örgütlerinin soytarısıdır. CHP İstanbul İl Başkanı DHKP-C, PKK/KCK ve MLKP Terör Örgütlerinin elemanıdır. DHKP-C ve PKK/KCK propagandası yapmaktan İstanbul 37. Ağır Ceza Mahkemesindeki 2019/171 esas no’lu dosya kapsamında 1 yıl 8 ay ceza almıştır” diye yazdı.

KAFTANCIOĞLU’NDAN YANIT

Canan Kaftancıoğlu Soylu’nun bu açıklaması üzerine Twitter hesabından, yeni atanan Rektör Melih Bulu için Boğaziçili öğrencilerin yaptığı “Yuh Yuh” klibini de paylaşarak şöyle yanıt verdi: “Hahaha AKP içinde kavga büyük diyorlardı da ilgilenmiyordum. Görünen o ki, bana saldırma konusunda da bakan reisine kafa tutuyor aşağılık saldırıları senden daha iyi yapabilirim diyerek kendince el yükseltiyor. Durun kavga etmeyin:) Ben de türkü dinlerim ve çok severim bu arada:)”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları