Dicle Haber Ajansı

Cem Yılmaz o fotoğrafa kayıtsız kalmadı

Cem Yılmaz o fotoğrafa kayıtsız kalmadı
246
20 Temmuz 2022 - 20:24

Cem Yılmaz’ın bir hayranı Twitter’da “Güney Dublin civarında size denk geldim” notuyla komedyeni etiketlediği fotoğraf paylaştı. Fotoğraf karşısında sessiz kalmayan Yılmaz ise “Çok iyi” yorumunu yaptı.

‘Erşan Kuneri’ karakterinin dizisini yapan ve ikinci sezon hazırlıklarına başlayan Cem Yılmaz, sosyal medyada bir hayranının yaptığı paylaşıma kayıtsız kalamadı.

“GÜNEY DUBLİN CİVARINDA SİZE DENK GELDİM”

Yılmaz’ın bir hayranı yurt dışında ‘Erşan Kuneri’ye benzeyen kişinin fotoğrafını Twitter’dan “Hocam güney Dublin civarında size denk geldim. Yeni sezon sandığımızdan da kısa zamanda geliyor sanırım” notuyla paylaştı.

“ÇOK İYİ”

Komedyen de etiketlendiği paylaşımı “Çok iyi” yorumuyla kendi hesabına taşıdı.


İKİNCİ SEZON HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

İlk kez sinema seyircisinin karşısına 2004 yılında ‘GORA’ filminde çıkan, 2018’de ‘Arif V 216’ filminde de boy gösteren ‘Erşan Kuneri’ karakterinin maceraları dizi formatıyla Netflix’te yayınlanlandı. Büyük ilgi gören dizinin 2. yeni sezon hazırlıkları ise sürüyor.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

İstanbul masaj salonları İzmir masaj salonları Ankara masaj salonları Antalya masaj salonları Balıkesir masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Hatay masaj salonları Diyarbakır masaj salonları Çanakkale masaj salonları Tekirdağ masaj salonları Antalya masaj salonları Ankara masaj salonları Samsun masaj salonları Bursa masaj salonları Konya masaj salonları Balıkesir masaj salonları