Dicle Haber Ajansı

Karşısında ona bakıp gülen adamı fark etti…

Karşısında ona bakıp gülen adamı fark etti…
18.922
22 Haziran 2023 - 0:19

Sadece kadınların yaşayabileceği hamilelik oldukça zorlu ve acılı bir dönemdir. Ancak sonundaki mutluluk çekilen tüm acılara ve zorluklara değer. Bizde bugün sizlere yurt dışında yaşanmış 2 hamilelik hikayesinden bahsedeceğiz.

Sadece kadınların yaşayabileceği hamilelik oldukça zorlu ve acılı bir dönemdir. Ancak sonundaki mutluluk çekilen tüm acılara ve zorluklara değer. Bizde bugün sizlere yurt dışında yaşanmış 2 hamilelik hikayesinden bahsedeceğiz. Eğer hazırsanız hemen yazımıza geçelim.

8 aylık hamile bir kadın otobüse binmiş ve bir süre sonra karşısında oturan adamın kendisine güldüğünü fark etmiştir. Bunun üzerine kadın başka bir koltuğa geçmiş ancak adam hala daha ona bakıp gülmektedir. Yine yerini değiştiren kadın, bu sefer adamın daha çok güldüğünü fark etmiştir.

Yerini 4. kez değiştirdiğinde ise adam iyice gülme krizine girmiştir. Bunun üzerine kadın şoförün yanına gitmiş ve adamdan rahatsız olduğunu söylemiştir.Hamile kadına gülen 20 yaşındaki adam ise tutuklanmış ve çıkarıldığı mahkemede şunları söylemiştir : Hamile kadın otobüse bindiğinde onu fark ettim ama ona yardım edemedim. Daha sonra hamile kadın çok tatlı bir tabelanın altına oturdu. Tabelada şu yazıyordu : Duble naneli ikizler geliyor. Bu yazının üzerine güldüm demiştir.

Daha sonra kadın başka yere oturdu ve bu seferde üzerindeki tabelada Logan’ın sıvı merhemi şişkinliğinizi indirecek yazıyordu. Buna da güldüm demiştir. Kadın yine koltuğunu değiştirdi ve bu sefer de deodorant reklamının altına oturdu ve orada da William’ın büyük çubuğu hile yapacak yazıyordu ve yine kendimi gülmekten alamadım.

Son oturduğu yerde ise İyi yıllar prezervatif bu kazayı önleyebildin mi yazıyordu ve yine güldüm demiştir. Bunun üzerine hakim davayı reddetmiştir. Yani otobüste gülmesiyle hamile kadını rahatsız eden genç adam hamile kadına değil onun oturduğu yerlerde yazan yazılara ve yaşanan tesadüflere gülmüştü

BONUS FIKRA Sıradaki hikaye ise bir öncekinden biraz farklı. Hikayenin kahramanları hamile bir kadın ve onun sadık dostu bir köpek. Biz insanların en sadık ve yakın dostları olan köpekler sadece bizlere arkadaşlık etmiyorlar aynı zamanda biz insanların göremediği olayları önceden fark edebiliyorlar. Amerika’da Keola adlı bu köpek de 2014’te Alhanna Butler ve nişanlısı Ricky Burdis ailesinin bir parçası haline gelmiş

Sevimli köpeği ailelerine katmaktan ötürü çok mutlu olan çift henüz ellerinde koruyucu bir melek bulunduğunun farkında değillerdir. 2015 yılının Nisan ayında Alhanna, bir bebeği olacağını öğrenmiş ve Keola’nın bebeklerinin iyi bir arkadaşı olacağını tahmin etmiştir. Ancak bir süre sonra işler ters gitmeye başlamış ve Alhanna, doğumuna birkaç ay kala korkunç bel ağrıları yaşamaya başlamıştır. Bu yüzden, doktora görünen Alhanna’ya doktor ağrının sadece hamile kalmasının bir yan etkisi olduğunu söylemiştir. Ancak hamilelik ilerledikçe Keola’da gariplikler görülmeye başlanmıştır.

Sürekli havlayan, ağlayan, Alhanna’nın yanında tuhaf davranan Keola’nın sonunda bir şeyler anlatmaya ve çifti uyarmaya çalıştığı anlaşılmıştır. Bunun üzerine doktora kontrole giden Alhanna ve eşi hayatlarının şokunu yaşamışlardır. Hamile kadın ölüme çok yaklaşmıştır. Sırtındaki ağrılar is ciddi bir böbrek hastalığından kaynaklanmaktadır. Vücudunda ciddi enfeksiyonlar tespit edilen kadının tedavisine hemen başlanmış ve neyse ki kısa sürede iyileşmiştir. Alhanna ise hayatını kurtaranın köpeği Keola olduğunu billiyordur. Hamileliğini sağlıklı bir şekilde sonlandıran Alhanna, Lincoln adını verdikleri sağlıklı bir bebek sahibi olmuştur. Keola’da artık hem bir dost hem de çocuk bakıcısı olmuş ve bu dört kişilik aile mutlu hayatlarına devam etmişlerdir.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.