Dicle Haber Ajansı

Kassandra 3 gün sonra olacakları açıkladı

Kassandra 3 gün sonra olacakları açıkladı
220
12 Temmuz 2023 - 8:55

Kassandra 3 Gün Sonra Olacakları Açıkladı

Kassandra 3 gün sonra olacakları açıkladı. “Yer yerinden oynayacak”
Her dediği tek tek gerçekleşen ünlülerin astroloğu Kassandra, yaşanacak Ay tutulmasının Türkiye’yi ve dünyayı olumsuz yönde etkileyeceğini açıkladı. Kassandra “Yaşanmasını istemeyeceğiniz her şey yaşanabilir” dedi.

Derecesinde Uranüs etkili Akrep burcunda yaşanacak Ay tutulması, saat 18.14’de başlayacak 22.32’de bitecek. Tutulma ülkemizden kısmi olarak gözlemlenebilecek.

Ay tutulmasının ülkemizi ve dünyayı olumsuz yönde etkileyeceğini belirten Kassandra “Depremler yaşayabiliriz. Deniz ve hava taşıtlarının kazalarına tanık olabiliriz.

Maden kazaları da yaşanabilir. Tüm bunlar yaşanmasını istemediğimiz ama yaşanabilecek olaylardan en önemlileri” diye konuştu.

Felaketlerin peşimizi bu yıl da bırakmayacağını belirten Kassandra, “Yukardaki olaylar toplumu ilgilendiren olaylardı.

Ay tutulmasının ‘bana bir şey yapamaz’ diyenleri duyar gibiyim. Ama siz siz olun ve yine de tedbirinizi alın.

Çünkü Ay tutulması yol ayırımına işaret etmektedir. Boşanabilir ya da ‘aşkından ölürüm’ dediğiniz kişiyle ilişkiniz kopabilir.

İlişkilerde intikam duygusu, aldatmak ve aldatılmak ön plana çıkabilir. Partnerinize karşı şüphe duyarak ‘Aldatılıyor muyum ya da aldatıyor mu’ düşüncesi zirve yapabilir.

Severek ya da sevmeyerek çalıştığınız işinizi de kaybedebilirsiniz. Ailenizle de sorunlar yaşayabilirsiniz. Hiç duymadığınız bir olay gündeminiz olabilir.

Çok sevdiğiniz bir yakınınızla aranızın açılabilir. Bu da mal paylaşımına kadar gidebilir.

Uzun yıllardır oturduğunuz evinizden çıkabilir ya da çıkartılabilirsiniz. Daha da ileriye gidecek olursak yaşadığınız şehri bile terk terk edebilirsiniz.

Maddi olarak da dar boğaza girebilirsiniz. Uzun süredir ödeyemediğiniz bir borcunuz varsa ‘Artık almaz, istemez. Unutmuştur’ gibi düşüncesine kapılmışsanız şok yaşayabilirsiniz. Çünkü alacaklı bu parayı ödemenizi bu ay içinde sizden talep edebilir.

Cebinizdeki paraya sahip çıkın. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Talih oyunlarına bel bağlamayın. Çünkü kaybeden siz olacaksınız. Malınızı satmaya bile karar verebilirsiniz. Bu dönemde bunu yapmayın. Sattıktan sonra ‘ucuza gitti’ dememek için bir kaç ay bekleyin.

Bunalıma girebilirsiniz. Bu bunalımdan kurtulmanın bin çeşit yolu var. Sakın en kolayına karar vermeyin. Yaşamak her insanın hakkıdır. Her sonun bir başlangıcı olduğunu unutmayın” diye konuştu.

Sağlık sorunlarının da zirve yapacağı bir dönemi girildiğini belirten Kassandra, “Yediğinize, içtiğinize dikkat edin. Kendinize önem verin. Aksini yaparsanız hastane hastane dolaşır. Tedavi olmanın yollarını ararsınız.

Bir çok ülkede ekonomik sebeplerden dolayı grevler, protesto gösterileri görebiliriz. Bu olaylar Kasım ayına kadar sürecek. Aralık ayında ise normale döneriz.

Kadınlara yönelik taciz, tecavüz, cinayet gibi suçlar da patlamalar yaşanabilir. Her kadının tedbirini elinden geldiğince alması gerekir.

Türkiye’de kadına şiddet 6 ay boyunca zirve yapabilir.

Bunda Ay tutulmasının büyük etkisi olacaktır. En sakin kişi bile canavara dönüşebilir” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.