Dicle Haber Ajansı

M’ezar Kazıcının Başına Gelen Tüyler Ürpertti

M’ezar Kazıcının Başına Gelen Tüyler Ürpertti
14.511
25 Haziran 2023 - 17:03

Bu kez tam 30 yıldır m-ezarcılık yapan birinin t-üyleri diken diken eden sorusuna cevap verdi
Mezar Kazıcının Başına Gelen Tüyler Ürperten O-lay.!! Her yıl ramazan ayında hem iftar hemde sahur programları yapan ve en çok ilenen dini program olan Atv Ekranlarındaki Nihat Hatipoğlu Programında tüyleri diken diken eden o’laylar yaşanmaya devam ediyor.
bu kez tam 30 yıldır m-ezarcılık yapan birinin t-üyleri diken diken eden sorusuna cevap verdii Nihat Hatipoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen iftar programına video gönderen me-zarcı, yaşadığı ilginç bir olayı anlattı KOCAMAN BİR Y’ILAN M’EZARA GİRMEYE ÇALIŞMIŞ Nihat Hatipoğlu’nun sunduğu ‘İftara Doğru’ programına video gönderen bir me-zarcının anlattıkları ekran başındakilerin tüylerini diken diken etti tam 30 seneden beri m-ezarcı olduğunu belirten vatandaş,bir gün m’zar kazarken kocaman bir y-ılan gördüğünü belirterek “Me-zarın yarısına kadar girmişti. Oraya kısılmış ö’lmüş Deliği biraz genişleterek yı-lanı çıkartım. O esnada me-zardaki kadının k’efenini de gördüm.

ABDESTSİZ HİÇ YERE BASMAMIŞ Bu olaydan sonra kadınla ilgili detaylı bir araştırma yaptığını belirten m-ezarcı, “Kadın, abdestsiz yere basmazmış.

Kocasının önünü kesinlikle ke-smezmiş. Elinden geldiğince de fakir fukaraya yardım etmiş” şeklinde konuştu Nihat Hatipoğlu’da bu olay üzerine çok güzel bir açıklama yaptı

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.