Dicle Haber Ajansı

Müge Anlı Programında Aranan Sevil Kutlu

Müge Anlı Programında Aranan Sevil Kutlu
608
17 Haziran 2022 - 14:24

Çocuk annesi Selvi Kutlu Müge Anlı programında günlerce arandı ama bulunamadı. Sevgilisi olduğu söylenen kişinin şüpheli konuşmaları dikkat çekmişti. Bugün itiraf geldi.

Cin-ayet dedektifleri, Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki şüpheli konuşmaları ile dikkat çeken Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi olduğu öğrenilen Yusuf K.’yi gözaltına aldı.

2020 senesinden beri kayıp olan 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Sevil Kutlu’nun ci-na-yetiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanırken korkunç cin-ayetin her bir detayı ka-n dondurdu. Sevil Kutlu olayıyla ilgili Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cin-ayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Ci-nayet dedektifleri, bir televizyon kanalındaki programda şüpheli konuşmaları ile dikkat çeken Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi olduğu öğrenilen Yakup K.’yi gözaltına aldı.

Yakup K. ifadesinde, Sevil Kutlu’yu ö-ldü-rüp göm-düğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak İncesu ilçesine bağlı Tahirinli Mahallesi yakınlarında bulunan vadiye yır-tıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf etti. İtiraf üzerine harekete geçen Ci-nayet Büro Amirliği öncülüğünde yaklaşık 60 polis, vadiye giderek arama yaptı. Kayalık alanı didik didik arayan ekipler, ilk olarak toprağa g-ömülü çene kemiği buldu. Alanı genişleterek aramalarına devam eden ekipler, farklı mesafelerde insana ait olduğu değerlendirilen onlarca ke-mik parçası buldu. Kem-ikler bir araya getirilerek, incelemeye alındı

Olay yeri inceleme polislerinin çalışmasının ardından kem-ikler alınarak emniyete götürüldü. Gözaltında bulunan şüpheli Yakup K. da, geçirildiği sağlık kontrolünün ardından yeniden emniyete götürüldü.

YENİ ÇÖZÜLEMEYEN BİR DAVANIN ÇÖZÜLMESİNDE FAYDA SAĞLAYAN MÜGE ANLI VE EMNİYET EKİPLERİMİZİ TEBRİK EDERİZ.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.