Dicle Haber Ajansı

Ünlü Markanın Sucuk Depoları B’asıldı

Ünlü Markanın Sucuk Depoları B’asıldı
344
25 Haziran 2023 - 15:49

Bunu gördükten sonra sucuk yemeye tövbe
edeceksiniz…Gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşayan vatandaş, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne şikayette bulundu..Sucuğun içinden çıkanlar mide
bulandırdı bir vatandaş, alış veriş yaptığı yerden
eve getirdiği sucukları Ocak üzerindeki tavada
kızartırken, denk geldiği hal…İşte Domuz Eti Yediren Markalar..Ünlü Markanın Sucuk Depoları B’asıldı Sucuğun içerisinden kurtçukların fışkırdığı Elazığ’da şimdi de ekmekten hamam böceği çıktı. Gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşayan vatandaş, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne şikayette bulunacak.
Elazığ’da ekmeğin içinden hamam böceği çıktı. Bir hafta önce yine ekmeğin içerisinde naylon ip çıkarken dün ise sucuğun içerisinde kurtçuklar fışkırmıştı.
Olay, Çayda Çıra Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir şahıs büfeye giderek ekmek aldı. Ekmeği yemek için bölen şahıs, yabancı bir madde fark etti.Yabancı maddeyi dikkatle inceleyen şahıs, bunun hamam böceği olduğunu gördü. Gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşayan şahsın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne şikayette bulunacağı öğrenildi.Elazığ’da bir hafta önce yine bir ekmeğin içerisinde naylon ip çıkarken dün ise bir sucuğun içerisinden kurtçuklar fışkırmıştı.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.