Dicle Haber Ajansı

Gelin göz yaşlarına boğuldu

Gelin göz yaşlarına boğuldu
274
31 Mayıs 2022 - 11:50

Damat, düğün sırasında geline başkasını sevdiğini söyleyince Düğün günü herkes için çok özeldir. Bugünün duygu yüklü geçmesi gayet normaldir. Düğün günü herkes için çok özeldir. Bugünün duygu yüklü geçmesi gayet normaldir. newsner Yine düğün gününüzde özel şeyler yaşamak istersiniz. Jefferson ve Jessica çifti de onlardan biriydi.

Düğünlerinde Jessica, eşinin bir başkasını sevdiğini açıklamasıyla şok oldu. Ancak itirafı her şeyi daha da güzelleştirdi. Daha önce düğünlere gittiyseniz, gelin ve damat arasındaki bağı görünce içiniz kıpır kıpır olur. Hatta belki de düğünde ağlamışsınızdır. Çiftin düğünde yaptığı konuşma bütün davetlileri duygulandırdı.

Portekizli Jefferson ve Jessica çifti tanıştıktan sonra birbirlerine aşık olup evlenmeye karar verdiler. Konuşmalarını yapana dek her şey normal gidiyordu. Jefferson eşine döndü ve kimsenin beklemediği bir itirafta bulundu. Damat bir başkasını seviyordu.

Jefferson konuşması esnasında küçük bir kızın önünde dizlerinin önüne çöktü. Damat sadece eşine evlenme teklifinde bulunmadı. Aynı zamanda eşinin 8 yaşındaki kızı Giovanna’yı da ölene dek seveceğine dair yemin etti. Jessica evlilik konuşmasını yaptıktan sonra sıra Jefferson’a geldi. Jefferson eşinin kızı Giovanna’ya yanına gelmesini işaret etti.

Babası olarak onu ne kadar seveceğini ve onun için neler yapacağını söyledi. Jefferson iki dakika boyunca Giovanna’yı ne kadar sevdiğini Portekizce anlatıyor. Portekizce bilmeseniz bile duygulanmamanız elde değil.

Jefferson gözleri yaş içinde “Tek bir dilek şansım olsa senin benim kızım olmanı isterdim. Senin kadar güzel, zeki ve eğitimli bir kızım olduğu için dünyanın en gururlu babasıyım” dedi. Giovanna gülümsemeden edemedi. Jefferson küçük kızın gözlerine baktı ve tıpkı annesine de verdiği söz gibi hayatı boyunca yanında olacağını söyledi. Jessica ve bütün davetliler gözyaşlarına boğuldu

Jefferson son olarak, “Sana bir baba olarak bütün sevgimi vereceğim ve her daim yanında olup seni koruyacağım” dedi. Giovanna da mikrofonu aldı ve yeni babasına gözyaşları içinde teşekkür etti. Belki de dünyanın en iyi evlilik yemini ve konuşması bu. Giovanna, Jefferson’ın ona nasıl babalık edeceğinin sinyallerini daha bu yaşta olsa bile almış.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları DHA (Dicle Haber Ajansi) kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.